עיצוב פנים לבתים פרטיים

עיצוב פנים לבתים פרטיים


לקחת חלום אישי. ולהפוך אותו למציאות יפה.

משפחות רבות חולמות על מגורים בבית פרטי – ומי יכול להאשים אותן? חדרים מרווחים, קומות ומפלסים, גינה ירוקה – החיים “על הקרקע” יכולים להרגיש ממש כמו חלום שהתגשם.

עיצוב משנה חיים

ישראל משופעת בתים פרטיים רבים, הן בערים והן באזורי הכפר. משפחות רבות חולמות על מעבר מדירה לבית פרטי, ורבות אף מגשימות את חלומן. במסגרת עבודתי כמעצבת פנים, אני פוגשת משפחות רבות שרכשו בית פרטי ממשפחה אחרת. בתים אלו דורשים שיפוץ ועיצוב מחדש, על מנת להתאים לצרכיה הייחודיים של המשפחה הנכנסת. במקביל, אני נפגשת גם עם משפחות רבות שחיות בבית פרטי מזה שנים רבות, ומעוניינות לעצבו מחדש מסיבות שונות: הילדים עזבו את הקן, העיצוב הקיים מרגיש מיושן. הסיבות מגוונות. מה שחשוב זה שיש חלום – וניתן להפכו למציאות.

מתחילים בהיכרות

איך מתחילים? בשלב הראשון, ניפגש אצלכם בבית לשיחת היכרות. נסתובב בין החדרים והחללים על מנת להבין את הפוטנציאל של הבית. אח”כ נשב על קפה ונדבר על הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם. נעצום עיניים ונרשה לעצמנו לדמיין.

מדברים על התקציב

בשלב השני, ניקח את החלומות ונוריד אותם לרובד המציאות. נדבר על התקציב – אותה מילה שרבים חוששים ממנה (ללא סיבה ממשית). כשמדובר בתקציב, צריך לזכור שהוא מספק לנו מסגרת חיונית שלא כדאי לחרוג ממנה. בנוסף, חשוב לזכור שהיום ישנם פתרונות נהדרים לכל כיס. המומחיות שלי היא בהתאמת החלומות למסגרת התקציבית.

סקיצות ותכניות עבודה

בשלב הבא, אכין מספר סקיצות לחלוקת הבית. נעבור על הסקיצות, נבחר את מה שאנחנו אוהבים, נבצע התאמות ותוספות פה ושם, וגמרנו. לאחר שבחרנו את תכנית הבית שלנו, אכין את תכניות הביצוע השונות לקבלן: חשמל, מטבח, שירותים, צנרת, ריצוף ועוד. במידה והתכניות דורשות תכנון אדריכלי, אעבוד בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל הנבחר.

אנשי העבודה מגיעים לשטח

בזמן עבודת השיפוץ, נלך יחדיו לבחור חומרי גמר שונים: ריצוף, כלים סניטריים, גופי תאורה, ריהוט ועוד. במקביל, אבקר באתר השיפוץ על בסיס קבוע ובהתאם לצורך, בתיאום מראש עם הקבלן הנבחר ובשיתוף פעולה מלא עמו.

מסיימים. מביטים. מחייכים.

הרגע הזה. הרגע בו אתם נכנסים לבית הפרטי שלכם, ומביטים סביב. עיצוב חדש ומלא השראה. אתם מביטים זה בזו, העיניים שלכם נוצצות. אתם מתחבקים. זה הבית שלכם – המקום בו אתם חיים, נושמים, אוהבים. החלום הפך למציאות. אני עומדת בצד, ומחייכת. הרגע הזה שווה את הכל.

רוצים לעצב מחדש את ביתכם הפרטי? זקוקים למידע נוסף? שוחחו איתי. אני זמינה עבורכם ב-054-5552095

וגם ב- nadine17693@gmail.com.