הקבלן ומעצבת הפנים: השידוך המושלם לניהול שינויי דיירים

הקבלן ומעצבת הפנים: השידוך המושלם לניהול שינויי דיירים


בשנים האחרונות, ניכרת תנופת הבנייה ברחבי הארץ. חברות בנייה בונות בניינים חדשים והביקוש לדירות חדשות גבוה. במקביל, אחת המגמות המעניינות בתחום הנדל”ן הינה שינויי הדיירים בדירות הקבלן. כיום, מרבית רוכשי הדירות החדשות מבקשים לבצע שינויים במפרט הדירה, בהתאם להעדפותיהם האישיות. הקבלנים, המודעים היטב למגמה זו, משתפים פעולה ומבצעים שינויים אלו בהתאם לתנאי ההסכם החתום בינם לבין רוכשי הדירות.

רוכשי הדירות המעוניינים לבצע שינויים בדירתם החדשה למעשה “מוסיפים” על מפרט הדירה הקיים. הקבלן נהנה מתשלום נוסף על תוספת עבודה – אך במקרים רבים, מדובר בתהליך שאינו קל עבורו. למרות שהדירות זהות או דומות, שינויי הדיירים הינם שונים משמעותית מדירה לדירה. על מנת לייצר הצלחה, הקבלן נדרש להקדיש לתהליך זה זמן, קשב ומשאבי ניהול רבים. לכן עליו להקצות איש או אשת מקצוע מטעמו לניהול התהליך.

 

אשת המקצוע המתאימה ביותר לניהול תהליך שינויי הדיירים הינה מעצבת הפנים. מדוע דווקא מעצבת פנים? להלן ארבע סיבות עיקריות:

בזכות העיצוב: שינויי דיירים הינו תחום המתחבר קודם כל לעולם עיצוב הפנים. הזזת קירות, החלפת ריצוף וכלים סניטריים, שילובים חדשים ומרגשים בדירה – אלו הדברים שרוכשי דירות חדשות מבקשים. מעצבת הפנים מסייעת לרוכשים לקבל החלטות חכמות ונכונות – הן מבחינה פרקטית, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פיננסית. מדובר בערך מוסף אדיר עבורם.

בזכות יכולות הניהול: מעצבת פנים מנוסה מורגלת היטב בניהול תהליכים בענף הנדל”ן. היא רגילה “לג’נג’ל” בין ספקים, קבלנים, מפקחים ולקוחות על בסיס יומי ואף שעתי. היא אלופה בגישור בין דעות ונקודות מבט שונות. ואין איש או אשת מקצוע טובים ממנה להוביל תהליכים לשביעות רצונם של קבלנים ורוכשי דירות כאחד.

בזכות היעילות: כשמדובר בשינויי דיירים, מתפקדת מעצבת הפנים כנציגת הקבלן מול הדיירים. הכל עובר דרכה. מעצבת הפנים היא זו שמתחימה את הדיירים על השינויים שהוחלטו. היא זו שמבצעת גבייה. היא זו שענה על שאלות. היא זו שמעבירה מסרים בין הקבלן לרוכשים (וההיפך). היא דואגת שהכל יזוז ויתבצע במהירות, לטובת כל הצדדים המעורבים.

בזכות “הראש השקט”: קבלנים הינם אנשים עסוקים. על מנת להצליח, הם מקצים לכל משימה חשובה את איש המקצוע המתאים לביצועה. מעצבת פנים מנוסה, שחיה ונושמת את ענף הנדל”ן, יכולה לספק לקבלן “ראש שקט” בכל הקשור לשינויי דיירים – כאשר הוא יודע שהתהליך מנוהל במקצועיות, לקוחותיו בידיים טובות ופעילותו העסקית יוצאת נשכרת.

רוצה מידע נוסף על ניהול יעיל של תהליך שינויי הדיירים? זקוק לאשת מקצוע ברמה גבוהה לצידך? לפרטים נוספים, ניתן להתקשר אל-054-5552095 או לשלוח דוא”ל אל  nadine17693@gmail.com.