נדין כהן – עיצוב פנים

נדין כהן הינה מעצבת פנים מנוסה ומוערכת, המספקת ללקוחותיה ליווי אישי משלב התכנון ועד לקבלת המפתח. כמומחית לעיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים ובתי עסק, נדין שמה לב לכלל המרכיבים הפונקציונליים, האסתטיים וסינרגטיים, בהתאם לרצונות ולהעדפות אישיות.הרזומה המקצועי של נדין כולל עיצוב פנים לאינספור מבני מגורים ובתי עסק. בשנים האחרונות, עם התפתחות מגמות העיצוב והבנייה בישראל, עוסקת נדין רבות בעיצוב לובאים ובעיצוב יחידות דיור בפרויקטים של התחדשות עירונית.

 

קצת עלי

אני מעצבת פנים משנת 2008, לאחר קריירה ענפה בתחום החינוך. אני ילידת דרום אפריקה ובוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת תל-אביב (1990).
למדתי עיצוב פנים במיטב המוסדות בישראל ובחו”ל, והמשרד שלי ממוקם בהוד השרון. אני דוברת אנגלית שוטפת, מה שמסייע לי, בין היתר, לספק שירותים מקצועיים ללקוחות אנגלוסקסים שמעדיפים להתנהל בשפת אמם.

 

האני מאמין שלי

תהליך העיצוב מיועד ליצירת אווירה נעימה, להגברת זרימת האנרגיה הטובה בחלל, ובעיקר להגשמת חלומותיהם של דיירי הבית. כמי שבאה מתחום החינוך, אני מודעת לכוחה של הקשבה. לקוחותיי בוחרים לפתוח בפני את דלתות ביתם, ואני מוקירה להם תודה על כך שהזמינו אותי אל החלל הפרטי שלהם. עבורי, המפתח להצלחה היא תשומת לב לצרכים אישיים וניהול תהליך העיצוב עם מירב ההגינות, הפתיחות וההכלה.

 

החזון שלי

המקצוע הנפלא בו בחרתי מלמד אותי דברים חדשים מדי יום. צברתי לא מעט ניסיון כמעצבת פנים, אך אין יום שבו איני מופתעת לטובה ממשהו חדש שלא הכרתי. החזון שלי הוא להמשיך ללמוד ולהתפתח מבחינה מקצועית, להשתלב בפרויקטים שאפתניים ולהמשיך לספק ללקוחותיי את מירב השמחה שיש לעולם העיצוב להציע.

עדכנות עיצובית

היכרות מעמיקה עם המגמות והטרנדים העדכניים ביותר בעולם העיצוב..

מגוון פרויקטים

פורטפוליו פרויקטים עשיר ומגוון: בתים פרטיים, דירות, משרדים ובניינים.

ניסיון רחב

ניסיון רחב בעבודה עם המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

התאמה אישית

כל אחד וטעמו הוא: התאמה אידאלית של סגנון העיצוב להעדפות אישיות.

שירות אדיב

ליווי אדיב, קשוב ואמין, מהפגישה הראשונה ועד לסיום התהליך.

רגישות תקציבית

התכנון העיצובי הנכון והמדויק ביותר, בהתאם לתקציב הקיים.