בית / כללי / תקציב, רבותיי, תקציב

תקציב, רבותיי, תקציב

תקציב, רבותיי, תקציב

ידוע שאחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב הבית היא הגדרת המסגרת התקציבית. אבל אני רוצה להוסיף דבר מה נוסף, חשוב לא פחות: לא משנה מהי המסגרת התקציבית שלכם לעיצוב הבית – גבוהה, ממוצעת או נמוכה – תמיד יהיה ניתן לעשות דברים נפלאים.

רבים מאתנו חשים שחלומות לחוד ותקציב לחוד – פשוט אין לנו את הכסף שצריך על מנת לממש את חלומותינו. בדיוק בשביל זה המציאו אותנו, מעצבי הפנים: חלק אינטגרלי מהעבודה שלנו כבעלי מקצוע היא לזקק את המקסימום מהתקציב שעומד לרשותכם, על מנת להתקרב כמה שיותר אל מימוש החלום שלכם. לעיתים נדרשת מידה רבה של יצירתיות ואף תעוזה לשם כך – אבל זה לא דבר רע. נהפוך הוא – זה מצוין!

כיום קיימים אינסוף פתרונות לתקציבים נמוכים – החל מבעלי מקצוע זולים (אך לא פחות טובים מהיקרים), מציאות בתחום הריהוט ועוד. ניתן אף לומר שהעולם צועד לכיוון אקולוגי-חסכני של “לעשות יותר עם פחות”.

הטיפ שלי לאלו שמתכננים לעצב את ביתם הוא: היו כמה שיותר מדויקים בהגדרת המסגרת התקציבית שלכם, ושתפו בה את מעצב או מעצבת הפנים שלכם. אל תחששו להתייעץ ולהתלבט יחד אתנו. כבעלי מקצוע, התפקיד שלנו הוא לעזור לכם למצוא פתרונות למציאות נתונה, הן מבחינת חלל והן מבחינת תקציב.