שירותי עיצוב לקבלנים

שירותי עיצוב לקבלנים


שירותי עיצוב פנים מתקדמים. לקבלנים.

אם יש משהו שקבלנים טובים בו, הרי שזו ההסתגלות למגמות ולצרכים שונים בענף הבנייה. לא מפתיע, אם כך, שרבים מהם התחילו להסתייע בעיצוב פנים על מנת להפוך את הבניינים שלהם ליפים יותר, לשווק דירות חדשות “על הנייר” ולנהל תהליכים מול דיירים עתידיים.

עיצוב לוביים

הלובי הינו חלון הראווה של הבניין. לובי אסתטי ומרשים יכול לספק חוויה נעימה אף מרגשת לדיירים, לאורחים ולרוכשים פוטנציאליים. איך יוצרים לובי מרשים? בעזרת עיצוב פנים, כמובן. אני מסייעת לקבלנים לעצב את הלובי של הבניין החדש מן המסד ועד הטפחות – גופי תאורה, חיפוי קירות, מראות, ריצוף, ריהוט ועוד.

עיצוב דירות לדוגמא

כשהבנייה בעיצומה (או טרם התחילה), קבלנים משווקים את יחידות הדיור העתידיות בעזרת דירה לדוגמא. השאלה הגדולה היא: איך מעצבים את הדירה לדוגמא? הרי כל משפחה והטעם שלה. עיצוב נכון של דירה לדוגמא יכול לסייע רבות במכירת יחידות דיור עתידיות. כמעצבת פנים, המומחיות שלי היא בעיצוב דירות לדוגמא שימחישו את הפוטנציאל הטמון ביחידת הדיור, תוך שימוש באלמנטים מתקדמים המתכתבים עם המגמות העכשוויות בעולם העיצוב.

ניהול שינויי דיירים

קבלנים המשווקים דירות חדשות לרוכשים פוטנציאליים מציעים להם מפרט שינויים בנוגע לעיצוב דירתם. הדיירים החדשים יכולים לרוב לבחור בין אפשרויות ריצוף וחיפוי שונות, ואף ליהנות ממבחר של כלים סניטריים, גופי תאורה ועוד. כנציגת הקבלן בתהליך מול רוכשי הדירות, אני מסייעת לקבלנים לנהל תהליך זה במקסימום יעילות, אמון ושביעות רצון הדדית. לקריאה נוספת, לחץ כאן.

מתקדמים לעיצוב פנים. זה שווה את זה.

קבלנים – כמו כל אנשי העסקים – מחפשים תמיד אחר דרכים להפוך את המוצרים והשירותים שלהם לטובים ולאטרקטיביים יותר. כמעצבת הפנים המנוסה בעבודה עם קבלנים, יש ברשותי את הכלים המקצועיים שיכולים לגרום לזה לקרות. הרווח יהיה כולו של רוכשי הדירות – וגם שלך.

זקוקים לשירות עיצוב פנים בפרויקטים השונים? שוחחו איתי. אני זמינה עבורכם ב-054-5552095

וגם ב- nadine17693@gmail.com.