בית / כללי / עיצוב מטבח

עיצוב מטבח

עיצוב מטבח

בישראל, המטבח הוא מרכז הבית. ממנו יוצאים כל הטעמים, הריחות, החיבוקים והאהבה למשפחה. לכן אין זה מפתיע שמשפחות שמעצבות את בתיהן לא פוסחות על מייק-אובר רציני למטבח. חשוב שהמטבח ישלב פרקטיות עם אסתטיקה, ושיהיה נעים ומזמין.

משפחות רבות מוציאות סכומי עתק על עיצוב המטבח. אני סבורה שהן ממש לא חייבות לעשות זאת. מדוע? כיון שקיימים כיום מטבחים מדהימים מפורמייקה וחומרים אחרים ברשתות השונות. משפחות רבות חשות שזה “לא בסדר” לקנות מטבחים מסוג זה, אלא רק מטבחים מעוצבים באופן אישי שכוללים נגרות עילית. זה ממש לא נכון. עיצוב מטבח חדש יכול לעלות עד ל-40 אלף שקלים לפני קניית מוצרי החשמל. מדובר בסכום מאד גבוה, ואם ניתן לחסוך חלק ניכר ממנו ולקבל תמורה הולמת, מדוע לא לעשות זאת?

אני מציעה שלפני שאתם מתפתים להוציא סכומים מאד גבוהים על עיצוב מטבח, שאלו את עצמכם: כמה אתם באמת מבלים במטבח? כמה אתם מבשלים? מהם צרכי הבישול והאירוח שלכם לטווח הקצר ולטווח הארוך? מענה כן לשאלות אלו יסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

וטיפ אחרון לקינוח: כשאתם בוחרים את הפריטים למטבח החדש שלכם, וודאו עם הספקים שהם אינם סופחים את ריחות הבישולים. שיהיה בתיאבון!